Скоро

HR-IT'2014 у Києві!

За підтримки DOPOMOGA IT&Telecom у Києві відбудеться Конференція управління персоналом в IT-сфері - HR-IT'2014!
Конференція матиме місце 22-23 травня в конференц-холі «Ірпінь».
Тема конференції цього року - Integrate me right: гнучка компанія, гнучкий менеджмент, гнучка команда, гнучка система і вражаючі результати!
Учасники конференції як завжди - директори з персоналу, керівники відділів персоналу, HR менеджери, HR-дженералісти.
У програмі конференції:
•доповіді колег з різних країн, міст і компаній;
•круглий столи на актуальні теми;
•вечірня програма.
Паралельно буде працювати три зали, будь-який учасник зможе обрати, яка тема йому цікавіша, і відвідати обрану доповідь.
Цього року HR-IT відбудеться вже вчетверте. "HR-IT'2014 буде особливою з кількох причин. - Коментує організатор конференції, директор компанії RTC Оксана Краснопольська. - По-перше, цього року значно розширилася географія доповідачів. На конференції виступлять доповідачі з усього світу (Великобританія, Німеччина, США) у спеціальному форматі: 15 хвилин про HR, що новенького. Серед доповідачів свою участь підтвердили співробітники таких компаній як Luxoft (Україна), SoftServe, Epam (Білорусія), AmazingHiring, Проект "Пряники", Microsoft (Україна), DOU (Україна), Sigma (Україна), Life. По-друге, кількість учасників HR-IT з року в рік неухильно зростає. Цього року ми вже очікуємо в гості близько 170 учасників. Ну і атмосфера, звичайно, заслуговує окремої згадки. Конференція проходить вже вчетверте і основна частина учасників відвідує її не вперше. HR-ІТ - це вже не тільки майданчик для професійних розмов, а й місце зустрічі давніх друзів".
Попередня програма


DOPOMOGA IT & Telecom Resources - інформаційний партнер «UniversITy» в Києві

9-10 листопада в Києві за інформаційної підтримки DOPOMOGA IT & Telecom Resources відбудеться освітня конференція «UniversITy».

«UniversITy» - це платформа, де талановита молодь отримає якісні та актуальні знання, ознайомиться з останніми тенденціями сфери IT, зможе перейняти досвід провідних фахівців галузі. Конференція «UniversITy - 2013» збере разом 150 учасників, 12 спікерів і створить відкриту атмосферу для спілкування та навчання.

Тема конференції - «Clouds of Innovation». Учасники дізнаються про новітні тренди у сфері інформаційних технологій, а також почують експертні прогнози про те, що? де? коли? очікується в цій індустрії.

Для учасників це не тільки можливість отримати нові знання, але й познайомитися з представниками провідних IТ-компаній, а також дізнатися про професійні стажування в міжнародних компаніях у цій сфері.

Організатором конференції виступає міжнародна молодіжна організація AIESEC.

Реєстрація та більш детальна інформація за посиланням:

university2013fall.tk/


DOPOMOGA IT & Telecom Resources - співорганізатор career4it

25-26 жовтня 2013 у Києві пройде Міжнародна виставка розвитку IT кар'єри career4it – унікальна можливість роботодавцям в найкоротші терміни найняти талановитий персонал, який хоче реалізувати себе в найбільш інноваційних проектах у творчій невимушеній атмосфері.

У програмі виставки 4 блоки: IT Employer expo, IT Lounge, IT Освіта та Дискусії. Обговорення актуальних тем в IT індустрії, семінари, майстер-класи та тренди – все це представлять у рамках своїх виступів ведучі та практикуючі представники IT (Jesper Lindholt, Marianna Yarosh, Nikolay Savin, Evgeniya Cherevko). Особлива частина Дискусії відведена проведенню круглого столу на тему «Куди краще емігрувати в Європу? Україна або закордон?», модератором якого буде Alla Pestsova, директор DOPOMOGA IT & Telecom Resources.

Географія учасників і відвідувачів career4it охоплює більше 20 країн: Німеччина, Австрія, Швейцарія, Франціїя, Бельгія, Нідерланди, Польща, Чехія, Словаччина, Естонія, Литва, Латвія, Швеція, Данія, Норвегія, США, Канада, Ізраїль, Україна, Росія, Білорусія.

http://career4it.com 


Як IT Weekend Ukraine 2013 формував майбутнє сьогодні

14 вересня у Києві відбулася Міжнародна конференція IT Weekend Ukraine, що зібрала разом понад 600 учасників і 30 спікерів, визнаних світових IT-експертів, серед яких: Alan Harlan (Chief Executive Officer, SoftServe), Mark Randall (Chief Strategist, Adobe), Alistair Cockburn (Agile Guru), Russell A. Hertzberg (Vice President, SaaS and ISV Solutions, SoftServe), Tarun Sharma (VP, R&D, BMC Software and CEO, BMC Software India Pvt Ltd.).

У рамках конференції пройшов урочистий захід IT Awards, де відзначали людей, які своєю працею та діяльністю сприяли розвитку ІТ-галузі в цілому. Переможцями цього року стали:

Business Analysis – Денис Гобов,

Quality Assurance – Оксана Стецяк,

Project Management – Віталій Мороз,

IT Education – Владислав Янович,

Software Architecture – Олександр Краковецький,

Software Engineering – Антон Відіщев.

Алла Пєсцова була запрошена на конференцію IT Weekend Ukraine та церемонію IT Awards як офіційне обличчя Генерального інформаційного партнеру DOPOMOGA IT&Telecom Resources та могла самостійно впевнитися в користі й перспективі цього свята «науки та розваг».

http://itweekend.ua/  


Новини

Зарплати українських програмістів виросли, незважаючи на кризу

За даними аналітиків порталу Rabota.ua, у другому кварталі 2014 році найбільший ріст заробітних плат, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, показали зарплати розробників. На жаль, ця позитивна тенденція частково зумовлена падінням курсу гривні, але навіть у валюті зарплати програмістів виросли порівняно з минулим роком. Загалом, тестувальники і програмісти — в топ-3 спеціальностей, чиї зарплати за результатами другого кварталу виросли найбільше.

Що стосується сфер, де динаміка зарплати лишає бажати кращого, найбільше зниження зарплат спостерігалося серед спеціальностей, пов'язаних із розвитком мереж магазинів. Менші зарплати почали пропонувати спеціалістам у сфері закупок та архітектури. Крім того, загальне скорочення бюджетів призвело до урізання зарплат офісного персоналу: асистентів керівників, HR та PR-спеціалістів.

Немає необхідності пояснювати, що спричинило падіння зарплат — ситуація в державі й так говорить сама за себе. Можна зробити висновок, що зниження зарплат передусім торкнулося спеціалістів, які не приносять очевидного прибутку компанії.

Джерело: http://rabota.ua/info/jobsearcher/post/2014/08/18/dinamika_srednix_zarplat.aspx 

Український стартап Ecois.me увійшов до десятки найкращих у ЄС

Минулорічний переможець еко-табору Tesla Camp Ecois.me увійшов до списку 10 найкращих стартапів ЄС у секторі “Smart Energy”. Що цікаво, проект народився безпосередньо на хакатоні. Ідея, з якою команда їхала на Tesla Camp, перестала подобатися ще до моменту реалізації, тож довелося шукати інші напрямки й буквально за ніч розробляти нову концепцію. Проте, несподівано для учасників, журі ідея сподобалася, й команда здобула перше місце.

Ecois.me — це система, яка здатна зробити ваш будинок більш економічним і, як наслідок, більш екологічним. Працює все приблизно так. Спочатку ви купуєте спеціальний смартметр (100-200 $) і реєструєте його в системі Ecois.me. Датчик буде показувати, які саме прилади підключені до розеток і з якою метою, а також передавати інформацію через бездротову мережу до виробника. Кожен пристрій отримує окремий ID в аккаунті користувача, куди збирається статистика: час увімкнення, вимкнення і роботи. Отримані згодом дані допоможуть проаналізувати, чи ефективно використовується енергія і де можна зекономити. Крім того, якщо ви раптом вийшли з дому, не прослідкувавши, чи вимкнули праску, Ecois.me допоможе все перевірити на відстані.

Навесні команда підписала контракт з польським інкубатором Hubraum та отримала 80 000 євро на розвиток проекту. Втілювати його у життя розробники продовжать вже у Кракові. На відміну від України, Польща пропонує найсприятливіше бізнес-середовище для розвитку енергоменеджменту, тут існує сильна конкуренція, і споживач у результаті зможе отримати реальну користь від продукту.

Динаміка ринку праці в сфері ІТ

Згідно з дослідженнями порталу rabota.ua, ситуація в ІТ-секторі відображає поточну ситуацію в країні й виглядає значно оптимістичнішою, ніж, скажімо, в банківській сфері. Варто зауважити, що травень зазвичай вважається несприятливим для ведення бізнесу, оскільки в цьому місяці надто багато свят. Тим не менше, кількість вакансій в ІТ-сфері в червні була меншою, ніж у травні. Ймовірно, на зниження бізнес-активності вплинув сезон відпусток.

Наступним важливим показником є кількість відгуків на розміщену вакансію. За цим показником червень перевищує травень більш ніж на 10,000 відгуків — це майже 20%. Якщо оцінювати динаміку в цілому, то стане зрозуміло, що спади в березні й травні є наслідком останніх подій на Півдні та Сході країни, а також свят. Проте, загалом, ІТ-сектор демонструє більшу активність, ніж минулого року.

Що стосується ситуації в регіонах, то зі зрозумілих причин на Сході відчувається зниження кількості вакансій. Порівняно з травнем, у червні це число зменшилося на 17% на Донеччині й Луганщині, і лише на 3% в інших областях. Як бачимо, ситуація далека від оптимістичної, проте буде перебільшенням назвати це падінням чи крахом. Через поточну політичну ситуацію й довготривалу тенденцію до заморожування проектів найближчим часом не варто сподіватися на швидке збільшення вакансій. Проте й опускати руки не потрібно — динаміка ІТ-ринку все ще лишається позитивною.

http://rabota.ua/info/employer/post/2014/07/12/rynok_truda_it_vakansii_i_zarplaty.aspx 

Найкращі ІТ-роботодавці очима українських студентів

Компанія Universum Global опублікувала щорічний звіт, присвячений найбільш привабливим роботодавцям з точки зору студентів. У дослідженні є дані, які стосуються й України. Згідно з опитуванням, проведеним в українських вишах, найкращим роботодавцем у сфері ІТ у 2014 році українські студенти вважають Google. У першу п'ятірку ввійшли лише міжнародні компанії — Google, Microsoft, Intel, GlobalLogic та Samsung.

Але в загальному рейтингу, у який ввійшли 20 компаній, є і вітчизняні розробники, такі як SoftServe, і компанії з потужними центрами розробки в Україні, як от Ciclum та Epam, і навіть два мобільних оператори - “Київстар” і МТС. У рейтинг потрапив навіть один представник від e-commerce — на 16 місці розташувався магазин “Розетка”.

Цікаво, що глобальні ІТ-компанії очолили й загальний рейтинг ідеальних роботодавців України незалежно від галузі: в розділі Business/Commerce на першому місці — той же Google, а на другому — Microsoft.

У результаті опитування також виявилося, що, в основному, студенти дізнаються інформацію про потенційних роботодавців на сайтах компаній та в соціальних мережах.

Universum Global — це міжнародна компанія, створена в 1998 року, яка займається брендингом роботодавців. Опитування в Україні проводилося за участю 2692 студентів з 28 українських вузів.

За матеріалами ain.ua: http://ain.ua/2014/07/03/531345 

Consultant
Онлайн консультант
Поставити питання