Скоро

iForum-2015 пройде 16 квітня

16 квітня в МВЦ відбудеться найкрутіша конференція айтішників, яка щорічно збирає тисячі інтернетчиків і бізнесменів з України та країн ближнього зарубіжжя. У 2015 році конференція для тих, хто вміє і хоче заробляти в Мережі, стане перемогою інтелекту, волі та ідей над війною і кризою.

Крім основних потоків — Бізнес/Стартапи, Реклама, Технології та E-сommerce, — з'явиться потік «Айтішники рятують світ: волонтерські проекти».

У п'ятому потоці пройде англомовна секція «The Art of Going Global», секція «iCity/Smart Urbanism», а у виставковій зоні розміститься Smart City Zone.

«Гарячими» цього року на iForum будуть теми виходу з кризи: механізми просування та розвитку в умовах жорсткої економії бюджетів, перехід на мобільні платформи та використання 3G в різних сферах, теми цифрового суверенітету та інформаційної війни.

Зареєструватися на конференцію можна на сайті iforum.ua, а отримати додаткову інформацію — за телефоном 201 01 03.

Введіть при реєстрації промокод 896757 і отримайте знижку 20%.


7-ий IT Jam "Meet&Mix!" і IT Education Awards 2015

7-ий IT Jam "Meet&Mix!" відбудеться 21 березня 2015 року на головній арені країни – НСК «Олімпійський». Всі 6 років існування IT Jam є знаковою подією для ІТ індустрії України, мета якої – об'єднати однодумців і привнести нове в розвиток ІТ. Ми завжди випереджаємо тенденції і регулярно змінюємо формати заходів, щоб відобразити поточну ситуацію розвитку ІТ галузі як в Україні, так і в світі в цілому.

Спостерігаючи за розвитком великої кількості освітніх IT ініціатив в країні, ми присвячуємо наступний IT Jam таким темам як освіта та інновації. Ми покажемо, що класного і цікавого зараз відбувається в IT, і розповімо, як зробити свій перший крок в IT. IT Jam 2015 складатиметься з безлічі різноманітних подій, і ми хочемо пролити світло на одну з них – премію IT Education Awards 2015 .

IT Education Awards 2015 -”From passion to action” - перша щорічна премія, спрямована на заохочення тих, хто вкладає свою єнергію та час в навчання і розвиток ІТ професіоналів. Премія стане визнанням для тих, хто мотивує, надихає, навчає та допомагає іншим реалізовувати свої потенціали в області ІТ, тим самим сприяє розвитку ІТ індустрії в Україні.

Хто може взяти участь? Подача заявок на здобуття Премії є відкритою для всіх неформальних освітніх проектів (навчальні центри, курси, лабораторії і т.д.) Заявку можна заповнити на сайті до 1-го лютого 2015 року.

Переможці будуть оголошені 21 березня в рамках проведення IT Jam 2015.


У Львові пройде HR-IT'LAB 2014

Практична конференція з управління персоналом в IT-сфері пройде 28-29 листопада в передноворічному Львові.

Майже зимові канікули: насичена програма з безліччю воркшопів, майстер-класів, практичних кейсів, спілкування з колегами, екскурсія центром Львова, феєрична вечірня програма — це те, що запам'ятається надовго!

Тема цьогорічної конференції — NO TRENDS! НЕ TREND-ИМО, А ПРАЦЮЄМО! Учасниками стануть HR директори, керівники HR відділів, вузькоспеціалізовані фахівці, HR-дженералісти.
Паралельно буде працювати два зали, тож кожен учасник зможе обрати найцікавішу для себе тему.

Поспішайте зареєструватися та слідкуйте за новинами конференції на сайті та сторінці Facebook.


Центр працевлаштування "Імпульс" запрошує на проект IT & Telecom

З 12 до 17 листопада триває реєстрація на проект IT & Telecom.

IT & Telecom  це спеціальний проект для студентів та випускників, які бажають працювати та розвиватися в сфері інформаційних та телекомунікаційних технологій.

Мета  надати нові знання та контакти майбутнім фахівцям, запросити молодь на стажування або роботу, визначити особливості IT ринку.

Аудиторія: студенти та випускники IT, природничих, телекомунікаційних та інших спеціальностей.

Дата та час: з 12 листопада до 5 грудня 2014 року (щоденно) з 14:00 до 19:00.

МІсце проведення: факультет кібернетики КНУ ім. Тараса Шевченка, пр-т Академіка Глушкова, 4 Д (метро Виставковий центр)

Реєстрація слухачів:
http://goo.gl/y3IYHV 

Реєстрація спікерів:
http://goo.gl/06SlIV 


Новини

Зарплати українських програмістів виросли, незважаючи на кризу

За даними аналітиків порталу Rabota.ua, у другому кварталі 2014 році найбільший ріст заробітних плат, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, показали зарплати розробників. На жаль, ця позитивна тенденція частково зумовлена падінням курсу гривні, але навіть у валюті зарплати програмістів виросли порівняно з минулим роком. Загалом, тестувальники і програмісти — в топ-3 спеціальностей, чиї зарплати за результатами другого кварталу виросли найбільше.

Що стосується сфер, де динаміка зарплати лишає бажати кращого, найбільше зниження зарплат спостерігалося серед спеціальностей, пов'язаних із розвитком мереж магазинів. Менші зарплати почали пропонувати спеціалістам у сфері закупок та архітектури. Крім того, загальне скорочення бюджетів призвело до урізання зарплат офісного персоналу: асистентів керівників, HR та PR-спеціалістів.

Немає необхідності пояснювати, що спричинило падіння зарплат — ситуація в державі й так говорить сама за себе. Можна зробити висновок, що зниження зарплат передусім торкнулося спеціалістів, які не приносять очевидного прибутку компанії.

Джерело: http://rabota.ua/info/jobsearcher/post/2014/08/18/dinamika_srednix_zarplat.aspx 

Український стартап Ecois.me увійшов до десятки найкращих у ЄС

Минулорічний переможець еко-табору Tesla Camp Ecois.me увійшов до списку 10 найкращих стартапів ЄС у секторі “Smart Energy”. Що цікаво, проект народився безпосередньо на хакатоні. Ідея, з якою команда їхала на Tesla Camp, перестала подобатися ще до моменту реалізації, тож довелося шукати інші напрямки й буквально за ніч розробляти нову концепцію. Проте, несподівано для учасників, журі ідея сподобалася, й команда здобула перше місце.

Ecois.me — це система, яка здатна зробити ваш будинок більш економічним і, як наслідок, більш екологічним. Працює все приблизно так. Спочатку ви купуєте спеціальний смартметр (100-200 $) і реєструєте його в системі Ecois.me. Датчик буде показувати, які саме прилади підключені до розеток і з якою метою, а також передавати інформацію через бездротову мережу до виробника. Кожен пристрій отримує окремий ID в аккаунті користувача, куди збирається статистика: час увімкнення, вимкнення і роботи. Отримані згодом дані допоможуть проаналізувати, чи ефективно використовується енергія і де можна зекономити. Крім того, якщо ви раптом вийшли з дому, не прослідкувавши, чи вимкнули праску, Ecois.me допоможе все перевірити на відстані.

Навесні команда підписала контракт з польським інкубатором Hubraum та отримала 80 000 євро на розвиток проекту. Втілювати його у життя розробники продовжать вже у Кракові. На відміну від України, Польща пропонує найсприятливіше бізнес-середовище для розвитку енергоменеджменту, тут існує сильна конкуренція, і споживач у результаті зможе отримати реальну користь від продукту.

Динаміка ринку праці в сфері ІТ

Згідно з дослідженнями порталу rabota.ua, ситуація в ІТ-секторі відображає поточну ситуацію в країні й виглядає значно оптимістичнішою, ніж, скажімо, в банківській сфері. Варто зауважити, що травень зазвичай вважається несприятливим для ведення бізнесу, оскільки в цьому місяці надто багато свят. Тим не менше, кількість вакансій в ІТ-сфері в червні була меншою, ніж у травні. Ймовірно, на зниження бізнес-активності вплинув сезон відпусток.

Наступним важливим показником є кількість відгуків на розміщену вакансію. За цим показником червень перевищує травень більш ніж на 10,000 відгуків — це майже 20%. Якщо оцінювати динаміку в цілому, то стане зрозуміло, що спади в березні й травні є наслідком останніх подій на Півдні та Сході країни, а також свят. Проте, загалом, ІТ-сектор демонструє більшу активність, ніж минулого року.

Що стосується ситуації в регіонах, то зі зрозумілих причин на Сході відчувається зниження кількості вакансій. Порівняно з травнем, у червні це число зменшилося на 17% на Донеччині й Луганщині, і лише на 3% в інших областях. Як бачимо, ситуація далека від оптимістичної, проте буде перебільшенням назвати це падінням чи крахом. Через поточну політичну ситуацію й довготривалу тенденцію до заморожування проектів найближчим часом не варто сподіватися на швидке збільшення вакансій. Проте й опускати руки не потрібно — динаміка ІТ-ринку все ще лишається позитивною.

http://rabota.ua/info/employer/post/2014/07/12/rynok_truda_it_vakansii_i_zarplaty.aspx 

Найкращі ІТ-роботодавці очима українських студентів

Компанія Universum Global опублікувала щорічний звіт, присвячений найбільш привабливим роботодавцям з точки зору студентів. У дослідженні є дані, які стосуються й України. Згідно з опитуванням, проведеним в українських вишах, найкращим роботодавцем у сфері ІТ у 2014 році українські студенти вважають Google. У першу п'ятірку ввійшли лише міжнародні компанії — Google, Microsoft, Intel, GlobalLogic та Samsung.

Але в загальному рейтингу, у який ввійшли 20 компаній, є і вітчизняні розробники, такі як SoftServe, і компанії з потужними центрами розробки в Україні, як от Ciclum та Epam, і навіть два мобільних оператори - “Київстар” і МТС. У рейтинг потрапив навіть один представник від e-commerce — на 16 місці розташувався магазин “Розетка”.

Цікаво, що глобальні ІТ-компанії очолили й загальний рейтинг ідеальних роботодавців України незалежно від галузі: в розділі Business/Commerce на першому місці — той же Google, а на другому — Microsoft.

У результаті опитування також виявилося, що, в основному, студенти дізнаються інформацію про потенційних роботодавців на сайтах компаній та в соціальних мережах.

Universum Global — це міжнародна компанія, створена в 1998 року, яка займається брендингом роботодавців. Опитування в Україні проводилося за участю 2692 студентів з 28 українських вузів.

За матеріалами ain.ua: http://ain.ua/2014/07/03/531345 

Consultant
Онлайн консультант
Поставити питання