Скоро

15 вересня в Києві відбудеться Форум "Приймання непопулярних рішень".

Кожному менеджеру рано чи пізно доводиться приймати непопулярні рішення. Чи можна при цьому уникнути соціального вибуху? Яким повинен стати бізнес в турбулентний час? Відповіді на ці питання ви знайдете саме на Форумі "ухвалення непопулярних рішень".

Метою Форуму є залучення якомога більшої кількості співробітників національного і зарубіжного HR-ринку, почути нові ідеї та інновації, обмінятися досвідом, налагодити конструктивний діалог між менеджерами і персоналом.

Концепція Форуму:
- 1 день
- Спікери форуму - практики бізнесу
- Досвідчені модератори
- Живі дискусії на актуальні теми
- Обмін думками
- Можливість призначити індивідуальну зустріч одному зі спікерів

Аудиторія Форуму: Власники бізнесу, Директора, ТОП-менеджери, Керівники департаментів, HR-Директора.

Спеціально для підписників HR Outlook і DOPOMOGA GROUP діє знижка 10%, при використанні промо-коду "Forum_HROutlook".

Більше інформації про Форум на сайті: http: //up-conference.com/forum-prinyatie-nepopulyarny-h-reshenij/    


Нагадаємо, що Відкриття HR-Bar. Перша зустріч. Київ відбудеться 2 вересня. http://up-conference.com/otkry-tie-hr-bar-pervaya-vstrecha-kiev/ 


IT Recruitment & Management 3.0.

11 червня в Харкові, за інформаційної підтримки DOPOMOGA IT & Telecom Resources, відбудеться наймасштабніше професійна подія в Україні в сфері підбору і управління персоналом в IT - 3 й Міжнародний IT HR Форум: IT Recruitment & Management 3.0.
Цікаво? - Так купуйте квитки!

Використовуй секретне слово "dopomoga_10%" і отримай знижку! :)
Детальніше про захід: http://hrconference.com.ua/ 


iForum 2016 відбудеться 20 квітня

Найбільша IT-конференція України і Східної Європи вже в 8-й раз збере інтернетчиків, бізнесменів, інвесторів і всіх, хто причетний до IT.
Конференція включає п'ять потоків. Це вже традиційні «Інтернет-бізнес / Cтартап»,
«Інтернет-реклама і просування», «Інтернет-технології», а також нові: «Освіта в інформаційну епоху» і «SVOD Europe Conference / Smart Cities Forum».
Крім того, на iForum-2016 представлений на власні очі прототип «розумного міста»: на 600 квадратних метрах розміститься експозиція продуктів в сфері робототехніки, доповненої і віртуальної реальності, розумних будинків і Інтернет речей, цифрового виробництва, поновлюваних джерел енергії, телекомунікацій, а також збору і обробки даних. Можна буде доторкнутися до майбутнього руками - в прямому сенсі цього слова.
Приходьте - і будьте в тренді.
Зареєструватися на конференцію можна на сайті iforum.ua, а отримати додаткову інформацію - по телефону 201 01 03.
Введіть при реєстрації Промокод 939207 і отримаєте знижку 10%.


У Києві пройде Міжнародна конференція HR-IT

Конференція пройде 7 квітня в HUB 4.0. Традиційно, весняна HR-IT пройде в форматі класичної конференції - 2 потоку часових доповідей, спілкування в кулуарах, а також нагородження переможців заснованої в минулому році за підтримки Асоціації HRFORUM премії HR-IT: Best Practices Award.

Уже сьогодні готують свої доповіді Катерина Губарєва (Global HRD Luxoft), Леся Бобик (HRD SoftServe), Олеся Кирильчук (директор по персоналу EPAM Україна), Анна Козакова, Ірина Топіліна і Леся Губа, Вікторія Мусіяченко, Людмила Кузьменко (HR Netcracker Ukraine), Андрій Ніколов.

Конференція HR-IT пройде вже в восьмий раз і основна частина учасників відвідує її не вперше.

Реєстрація, додаткова інформація: +38 066 12 12 493, 044 3626271;  info@rtc.ua;  skype rtc.ua;

https://www.facebook.com/hr.it.ukraine?ref=hl 


Новини

Україна в рейтингу Global Innovation Index

Україна зайняла 63 місце у щорічному Глобальному інноваційному індексі 2014 року, розташувавшись між Бахрейном (62) та Іорданією (64). Рейтинг укладається Корнельським університетом, школою бізнесу INSEAD та Всесвітньою організацією інтелектуальної власності. Цьогоріч у рейтинговій таблиці лідирують Швейцарія, Великобританія та Швеція.

Варто відмітити, що значення українського індексу інновацій на сьогодні досягло максимуму чотирьох останніх років і склало 36,3 бали, що перевищує середнє значення індексу серед держав з рівнем доходу нижчим за середній (29,5%), але все ще не досягає середньоєвропейського рівня (47,2%).

Крім того, в рамках Глобального Інноваційного Індексу аналітики розподілили країни на три сегменти — лідери, учні та нерозвинуті країни — залежно від розміру ВВП на душу населення при оцінці впливу на нього інноваційних ринків. Україна розташувалася ближче до центру кривої в сегменті “учні”. Це означає, що наша країна рухається на шляху до інноваційного лідерства.

Рейтинг публікується з 2007 року. Він охоплює 143 країни та враховує 81 показник, включаючи інноваційні можливості країни, якість інновацій, їх результати та розвиток інноваційної інфраструктури.

Детальніше на сайті http://www.globalinnovationindex.org/ 

DOPOMOGA IT & Telecom Resources нагороджена Почесною грамотою

13 грудня команда DOPOMOGA IT & Telecom Resources була відзначена Почесною грамотою за ефективну командну роботу, підвищення стандартів якості пошуку і підбору персоналу, збільшення кількості міжнародних проектів і ключових клієнтів.

Яна Ганжа, Крістіна Недзельницька, Вікторія Окрент, Ірина Плотиця — ви всі молодці, так тримати!

Куди і чому хочуть виїхати українські програмісти

Український портал DOU опублікував результати опитування українських розробників про роботу за кордоном. В опитуванні взяли участь 3109 IT-спеціалістів, з них 2354 осіб думають про релокацію за кордон, 422 на час опитування працюють в іншій країні, 76 мають досвід закордонної роботи, але вже повернулися в Україну. Лише 257 осіб не планують переїжджати за кордон.

Найпопулярнішою країною для переїзду виявилися США (58,7%). На другому і третьому місцях — Німеччина (42,3%) і Канада (33,8%).

Переважну більшість українських IT-спеціалістів цікавить довгостроковий переїзд або ж релокація назавжди. При цьому основна мотивація — високий рівень життя. Також серед інших причин програмісти називали міжнародний досвід, розширення професійних горизонтів, рівень зарплати та нові проекти.

Що цікаво, 82% опитаних не відчувають впевненості у рішенні покинути країну. Головна причина — недостатній рівень знання іноземної мови (16%). Недолік технічних знань констатують у себе лише 8% опитаних.

ІТ-спеціалісти воліють не їхати в невідомість, а вирішити питання з роботою заздалегідь. Що стосується місця роботи, то більшість опитуваних (61%) хочуть знайти місце у великій продуктової компанії.

8,2% українських програмістів, які взяли участь в опитуванні, не мають наміру переїжджати в іншу країну, оскільки задоволені життям на батьківщині.

Більше інформації тут.

Аналітики прогнозують падіння ІТ-ринку в 2014 році

Сьогодні експерти не поспішають робити позитивні прогнози щодо IT-ринку. Війна й валютні коливання нанесли серйозний удар по економіці країни. Згідно з квітневими прогнозами IDC, ІТ-ринок у 2014 році впаде на 25%.

Відносно спокійно можуть себе відчувати лише аутсорсери, котрих не торкнулося падіння гривні. Проте українська ІТ-галузь це не лише аутсорсинг. Падіння, в першу чергу, торкнеться виробників і постачальників. Експерти прогнозують зниження ІТ-закупок в корпоративному секторі майже на 50%. Українські підприємства не поспішатимуть i з легалізацією програмного забезпечення. Як наслідок, негативна динаміка буде характерна сегменту ІТ-консалтингу й системної інтеграції. Державний сектор теж призупинив ІТ-закупки, оскільки немає економічної стабільності, а всі бюджети спрямовані на АТО.

Як уже мовилося, збережуть об'єми продажів сектори професійних ІТ-послуг і аутсорсингу, хмарних сервісів і аутстафінгу. На думку експертів, ці сегменти триматимуться на плаву, оскільки більшість підприємств намагатимуться скоротити витрати, віддавши непрофільні функції на аутсорсинг.

Швидких змін в ІТ-галузі не прогнозують, оскільки пріоритет влада відає розвитку енергетики й енергозберігаючих технологій. Безсумнівно, ріст цих галузей потягне за собою розвиток ІТ, але пізніше. ІТ-галузь стане затребуваною лише тоді, коли ми закінчимо війну й перейдемо до реформ.

Джерело: http://www.epravda.com.ua/ 

Consultant
Онлайн консультант
Поставити питання