Скоро

iForum-2015 пройде 16 квітня

16 квітня в МВЦ відбудеться найкрутіша конференція айтішників, яка щорічно збирає тисячі інтернетчиків і бізнесменів з України та країн ближнього зарубіжжя. У 2015 році конференція для тих, хто вміє і хоче заробляти в Мережі, стане перемогою інтелекту, волі та ідей над війною і кризою.

Крім основних потоків — Бізнес/Стартапи, Реклама, Технології та E-сommerce, — з'явиться потік «Айтішники рятують світ: волонтерські проекти».

У п'ятому потоці пройде англомовна секція «The Art of Going Global», секція «iCity/Smart Urbanism», а у виставковій зоні розміститься Smart City Zone.

«Гарячими» цього року на iForum будуть теми виходу з кризи: механізми просування та розвитку в умовах жорсткої економії бюджетів, перехід на мобільні платформи та використання 3G в різних сферах, теми цифрового суверенітету та інформаційної війни.

Зареєструватися на конференцію можна на сайті iforum.ua, а отримати додаткову інформацію — за телефоном 201 01 03.

Введіть при реєстрації промокод 896757 і отримайте знижку 20%.


7-ий IT Jam "Meet&Mix!" і IT Education Awards 2015

7-ий IT Jam "Meet&Mix!" відбудеться 21 березня 2015 року на головній арені країни – НСК «Олімпійський». Всі 6 років існування IT Jam є знаковою подією для ІТ індустрії України, мета якої – об'єднати однодумців і привнести нове в розвиток ІТ. Ми завжди випереджаємо тенденції і регулярно змінюємо формати заходів, щоб відобразити поточну ситуацію розвитку ІТ галузі як в Україні, так і в світі в цілому.

Спостерігаючи за розвитком великої кількості освітніх IT ініціатив в країні, ми присвячуємо наступний IT Jam таким темам як освіта та інновації. Ми покажемо, що класного і цікавого зараз відбувається в IT, і розповімо, як зробити свій перший крок в IT. IT Jam 2015 складатиметься з безлічі різноманітних подій, і ми хочемо пролити світло на одну з них – премію IT Education Awards 2015 .

IT Education Awards 2015 -”From passion to action” - перша щорічна премія, спрямована на заохочення тих, хто вкладає свою єнергію та час в навчання і розвиток ІТ професіоналів. Премія стане визнанням для тих, хто мотивує, надихає, навчає та допомагає іншим реалізовувати свої потенціали в області ІТ, тим самим сприяє розвитку ІТ індустрії в Україні.

Хто може взяти участь? Подача заявок на здобуття Премії є відкритою для всіх неформальних освітніх проектів (навчальні центри, курси, лабораторії і т.д.) Заявку можна заповнити на сайті до 1-го лютого 2015 року.

Переможці будуть оголошені 21 березня в рамках проведення IT Jam 2015.


У Львові пройде HR-IT'LAB 2014

Практична конференція з управління персоналом в IT-сфері пройде 28-29 листопада в передноворічному Львові.

Майже зимові канікули: насичена програма з безліччю воркшопів, майстер-класів, практичних кейсів, спілкування з колегами, екскурсія центром Львова, феєрична вечірня програма — це те, що запам'ятається надовго!

Тема цьогорічної конференції — NO TRENDS! НЕ TREND-ИМО, А ПРАЦЮЄМО! Учасниками стануть HR директори, керівники HR відділів, вузькоспеціалізовані фахівці, HR-дженералісти.
Паралельно буде працювати два зали, тож кожен учасник зможе обрати найцікавішу для себе тему.

Поспішайте зареєструватися та слідкуйте за новинами конференції на сайті та сторінці Facebook.


Центр працевлаштування "Імпульс" запрошує на проект IT & Telecom

З 12 до 17 листопада триває реєстрація на проект IT & Telecom.

IT & Telecom  це спеціальний проект для студентів та випускників, які бажають працювати та розвиватися в сфері інформаційних та телекомунікаційних технологій.

Мета  надати нові знання та контакти майбутнім фахівцям, запросити молодь на стажування або роботу, визначити особливості IT ринку.

Аудиторія: студенти та випускники IT, природничих, телекомунікаційних та інших спеціальностей.

Дата та час: з 12 листопада до 5 грудня 2014 року (щоденно) з 14:00 до 19:00.

МІсце проведення: факультет кібернетики КНУ ім. Тараса Шевченка, пр-т Академіка Глушкова, 4 Д (метро Виставковий центр)

Реєстрація слухачів:
http://goo.gl/y3IYHV 

Реєстрація спікерів:
http://goo.gl/06SlIV 


Новини

Україна в рейтингу Global Innovation Index

Україна зайняла 63 місце у щорічному Глобальному інноваційному індексі 2014 року, розташувавшись між Бахрейном (62) та Іорданією (64). Рейтинг укладається Корнельським університетом, школою бізнесу INSEAD та Всесвітньою організацією інтелектуальної власності. Цьогоріч у рейтинговій таблиці лідирують Швейцарія, Великобританія та Швеція.

Варто відмітити, що значення українського індексу інновацій на сьогодні досягло максимуму чотирьох останніх років і склало 36,3 бали, що перевищує середнє значення індексу серед держав з рівнем доходу нижчим за середній (29,5%), але все ще не досягає середньоєвропейського рівня (47,2%).

Крім того, в рамках Глобального Інноваційного Індексу аналітики розподілили країни на три сегменти — лідери, учні та нерозвинуті країни — залежно від розміру ВВП на душу населення при оцінці впливу на нього інноваційних ринків. Україна розташувалася ближче до центру кривої в сегменті “учні”. Це означає, що наша країна рухається на шляху до інноваційного лідерства.

Рейтинг публікується з 2007 року. Він охоплює 143 країни та враховує 81 показник, включаючи інноваційні можливості країни, якість інновацій, їх результати та розвиток інноваційної інфраструктури.

Детальніше на сайті http://www.globalinnovationindex.org/ 

DOPOMOGA IT & Telecom Resources нагороджена Почесною грамотою

13 грудня команда DOPOMOGA IT & Telecom Resources була відзначена Почесною грамотою за ефективну командну роботу, підвищення стандартів якості пошуку і підбору персоналу, збільшення кількості міжнародних проектів і ключових клієнтів.

Яна Ганжа, Крістіна Недзельницька, Вікторія Окрент, Ірина Плотиця — ви всі молодці, так тримати!

Куди і чому хочуть виїхати українські програмісти

Український портал DOU опублікував результати опитування українських розробників про роботу за кордоном. В опитуванні взяли участь 3109 IT-спеціалістів, з них 2354 осіб думають про релокацію за кордон, 422 на час опитування працюють в іншій країні, 76 мають досвід закордонної роботи, але вже повернулися в Україну. Лише 257 осіб не планують переїжджати за кордон.

Найпопулярнішою країною для переїзду виявилися США (58,7%). На другому і третьому місцях — Німеччина (42,3%) і Канада (33,8%).

Переважну більшість українських IT-спеціалістів цікавить довгостроковий переїзд або ж релокація назавжди. При цьому основна мотивація — високий рівень життя. Також серед інших причин програмісти називали міжнародний досвід, розширення професійних горизонтів, рівень зарплати та нові проекти.

Що цікаво, 82% опитаних не відчувають впевненості у рішенні покинути країну. Головна причина — недостатній рівень знання іноземної мови (16%). Недолік технічних знань констатують у себе лише 8% опитаних.

ІТ-спеціалісти воліють не їхати в невідомість, а вирішити питання з роботою заздалегідь. Що стосується місця роботи, то більшість опитуваних (61%) хочуть знайти місце у великій продуктової компанії.

8,2% українських програмістів, які взяли участь в опитуванні, не мають наміру переїжджати в іншу країну, оскільки задоволені життям на батьківщині.

Більше інформації тут.

Аналітики прогнозують падіння ІТ-ринку в 2014 році

Сьогодні експерти не поспішають робити позитивні прогнози щодо IT-ринку. Війна й валютні коливання нанесли серйозний удар по економіці країни. Згідно з квітневими прогнозами IDC, ІТ-ринок у 2014 році впаде на 25%.

Відносно спокійно можуть себе відчувати лише аутсорсери, котрих не торкнулося падіння гривні. Проте українська ІТ-галузь це не лише аутсорсинг. Падіння, в першу чергу, торкнеться виробників і постачальників. Експерти прогнозують зниження ІТ-закупок в корпоративному секторі майже на 50%. Українські підприємства не поспішатимуть i з легалізацією програмного забезпечення. Як наслідок, негативна динаміка буде характерна сегменту ІТ-консалтингу й системної інтеграції. Державний сектор теж призупинив ІТ-закупки, оскільки немає економічної стабільності, а всі бюджети спрямовані на АТО.

Як уже мовилося, збережуть об'єми продажів сектори професійних ІТ-послуг і аутсорсингу, хмарних сервісів і аутстафінгу. На думку експертів, ці сегменти триматимуться на плаву, оскільки більшість підприємств намагатимуться скоротити витрати, віддавши непрофільні функції на аутсорсинг.

Швидких змін в ІТ-галузі не прогнозують, оскільки пріоритет влада відає розвитку енергетики й енергозберігаючих технологій. Безсумнівно, ріст цих галузей потягне за собою розвиток ІТ, але пізніше. ІТ-галузь стане затребуваною лише тоді, коли ми закінчимо війну й перейдемо до реформ.

Джерело: http://www.epravda.com.ua/ 

Consultant
Онлайн консультант
Поставити питання